Добрий день. Скажіть будь ласка, в мене замість калу інколи виділяється слизь з кровю світло...

Добрий день. Скажіть будь ласка, в мене замість калу інколи виділяється слизь з кровю світло кольору. При тому нічого не болить,хоча підозрюю наявність зовнішнього геморою.А почалось це після пологів. Ч можутьці виділення бути причиною геморою, чи щось інше. Дуже дякую.

Ответы врачей 2

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Доброго дня шановна пані. Виділення світлої крові під час та після дефекації може спричинятися таким захворюванням, як хронічний геморой, але от виділення слизу із прямої кишки під час дефекації не є характерним симптомом для хронічного геморою. Існує цілий ряд інших проктологічних захворювань, які протікають із виділенням слизу із прямої кишки. В будь-якому разі описані Вами симптоми потребують проведення адекватного обстеження товстої кишки. Починати це обстеження потрібно з консультації кваліфікованого проктолога. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.
Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
Шановний пацієнт. Присутність в калі крові та слизу являється показанням до обов'язкового проктологічного обстеження. Раджу в найближчий час відвідати проктолога. З повагою, доктор Яцюта Андрій Олександрович.