Доброго дня, ми з жінкою намагаємось завагітніти, прокоментуйте будь-ласка спермограму. Кількість (у мл)2
Доброго дня, ми з жінкою намагаємось завагітніти, прокоментуйте будь-ласка спермограму.
Кількість (у мл)2.0
Колір с.б
Прозорість мутна
Консистенція через 20 хв
Вязкість 0,1
Реакція рН 7,8
Мікроскопічне дослідження
К-сть сперматозоїдів у 1 мл 69
К-сть сперамтозоїдів в еякуляції 138
Активно рухливих 54%
Слаборухливих 21%
Нерухливих 25%
Живі 98%
Мертві 2%
З нормальною морфологією 93%
Дегеративні 7%
Патологія голівки 2
Патологія тіла 4
Патологія хвоста 1
Аглютинація сперматозоїдів +
Лейкоцити 8-10
простати 2-5
Зерна ліпідів велика
Показник Фарріса 103
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Зачатие естественным путём возможно, есть некоторые отклонения от нормы. Обратитесь на очную консультацию и осмотр к урологу-андрологу.