Доброго дня пару днів назад в мене почався зуд в області малих губ, це сталося...

Доброго дня пару днів назад в мене почався зуд в області малих губ, це сталося зразу після використання звичайної туалетної бумаги, до вечора вони почервоніли і здається трохи підпухли, до гінеколога сходити не можу так як почались місячні, підмиваюсь ромашкою і хлорофілітом зуд і свербіж майже пройшли але при доторканні ще відчуваю в мене постійний партнер уже 7 років 4 місяці назад здавала мазок виявили молочницю але тільки 4 палочки тому просто сказали по спринцуватись ромашкою, недавно сходила у тулат ресторану можливо щось там підхватила скажіть яка ймовірність того що це тріхоміаноз а яка що молочниця, перед місячними були виділлення але слабенькі білі з ледь помітними комками без особливого запаху. Дуже чекаю на відповідь

Ответы врачей 1

Сергиенко Алёна Николаевна
эндокринолог, репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Частная КЛИНИКА АКЛИНИК (Киев, Харьковское шоссе 182,2 этаж, оф. 234)
Телефон: 0672705993, 0932705993
обратитесь очно-сделайте посев