що може значити, коли під час ерекції виділяється кров, на скільки це шкідливо, як терміново...
що може значити, коли під час ерекції виділяється кров, на скільки це шкідливо, як терміново потрібно звернутись до лікаря
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
В ближайшее время осмотр и диагностика у уролога.