Добрий день! Останні кілька місяців, за тиждень до початку місячних,у мене піднімається температура тіла до...

Добрий день! Останні кілька місяців, за тиждень до початку місячних,у мене піднімається температура тіла до 38-39 градусів і тримається до кінця місячних.В цей період низ живота і вся спина жахливо болить.Знеболюючі не діють,з ліжка встати не можу,втрачаю свідомість,блювота.Виділення спочатку коричнева слизь,потім темні,майже чорні,а тоді дуже рясні червоні. Збої в циклі. У мене троє діточок.Треті пологи були 2 роки тому.Що зі мною? Порадьте будь ласка щось.Дуже дякую.

Ответы врачей 1

Сергиенко Алёна Николаевна
эндокринолог, репродуктолог, акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Частная КЛИНИКА АКЛИНИК (Киев, Харьковское шоссе 182,2 этаж, оф. 234)
Телефон: 0672705993, 0932705993
обратитесь к доктору очно.Это не норма