Доброго дня! Недавно помітила, що від мене йде якийсь неприємний запах, особливо коли йду по...
Доброго дня! Недавно помітила, що від мене йде якийсь неприємний запах, особливо коли йду по вулиці, в маршрутці люди коло мене кашляють і соплять, а я цього і раніше не помічала і так уже більше року, скажіть будь ласка, що це може бути? Особливо чую, що руки мають неприємний запах, ніби гнила цибуля і дуже тріскають, ніби зсихаються або згниваються.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"дерматология"
Колодченко Егор Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Р. Окипной, 4, Главный врач клиники "Когерент"
Телефон: тел. (044) 569-34-08, 331-30-85
Неприятный запах от тела наблюдается при эндокринологических зболеваниях. Обратитесь к эндокринологу.