Доброго дня! у мене зараз 22 иждень вагітності
Доброго дня! у мене зараз 22 иждень вагітності! я захворіла ангіною і лікар наполягла приймати антибіотик амоксиклав протягом 5 днів!я пропила вже 3 дні, симптоми в горлі пройшли, однак загальний стан навіть трішки погрішився (постійно температура 37-37,2, хоча до прийому антибіотика піднімалася тільки навечір, сильна ослабленість)! підкажіть, будь ласка, може мені непотрібно далі пиймати це лікарство, і найголовніше, чи не шкодить воно дитинці???? дуже переживаю! наперед дякую!
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Специалист
Я думаю, что прием антибиотика для вас не страшен. А вот пойти к хорошему терапевту, что бы послушали и исключили пневмонию нужно срочно! И сдайте анализ крови и мочи, тоже срочно.