добрий день. Мені 18 років

добрий день. Мені 18 років. часто болить серце, особливо вечері так схвачує, аж то задишки сильно колить. Зробила УЗД серця, виявили на лівому шлуночку додаткову хорду.

Ответы врачей 1

Немчина Елена Александровна
Телефон: (044) 2498806
Добрий день. Додаткова хорда це варіант норми. Клінічна картина не характерна для захворювання серця, це більш схоже на проблеми з хребтом.