Добрий вечір. моєму сину незабаром 3 роки, а він не вміє вимовляти дзвінких приголосних( л,н,к,с),лише...

Добрий вечір. моєму сину незабаром 3 роки, а він не вміє вимовляти дзвінких приголосних( л,н,к,с),лише глухі "мичить". які вправи йому виконувати?дякую!

Ответы врачей 2

Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
"Мичить"- це що таке? У цьому віці дитина ще не вміє вимовляти багатьох звуків. Але ні в якому разі мовлення не повинно бути схоже на "мичання", це дуже дивно. Тому без обстеження дитини важко дати будь-які рекомендації. Зверніться до будь-якого консультанта з цього сайту або до логопеда з поліклініки для огляду дитини.Лише після детального вивчення мовлення дитини можна дати конкретні рекомендації.
Коленчук Наталия Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Плеханова, 6а, МЦ Адонис-О Логопед
Телефон: 380509747767
Добрий день! Звуки К і С - глухі. Глухі звуки неможна "мичати", бо тоді будуть звуки дзвінкими. Взагалі питання не зрозуміле. В якому стані мовлення Вашого сина? Він говорить фразами? Рекомендую прийти на консультацію до логопеда в поліклініку, він огляне дитину і, в залежності від логопедичного висновку, надасть рекомендації щодо розвитку. Хай щастить!