Доброго дня, похоже запитання вже задав один із учасників форуму, однак я розкажу...

Доброго дня, похоже запитання вже задав один із учасників форуму, однак я розкажу свою ситуацію. В мене виникає біль при дифекації в одному і тому самому місці, крові нібито нема, біль продовжується протягом 2-3 годин, після даного процесу, і проходить, не турбує більше нічого, прочитавші статті в інтернеті я дійшла висновку що це анальна тріщина, почала використовувати свічки з акулячим жиром, і мазь проктоседил, однак відчуття болю не проходить, порадьте будь ласка, що мені робити в даній ситуації!

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день шановна відвідувачка медичного портала. Якщо у Вас виникла підозра на хронічну анальну тріщину, то для уточнення діагнозу і вияснення причин описанного Вами больового синдрому необхідна очна консультація кваліфікованого проктолога. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.