Добрий день. Мені минулого року прижигали ерозію лазером, зараз проходила УЗІ (все у нормі), при...
Добрий день. Мені минулого року прижигали ерозію лазером, зараз проходила УЗІ (все у нормі), при перевірці труб на прохідність виявилося,що труби прохідні, а вхід у матку "запаяний". Скажіть будь-ласка що робити? Чи зможу я завагітніти? Дякую.
Ответы врачей 4
Статьи по теме
"гинекология"
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Причин дуже багато, заочно важко дати якусь рекомендацію. Якщо у вас є можливість, ви можете підійти на консультацію - вони у нам до кінця листопада безкоштовні
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Нехай чоловік здасть спермограму + MAR-тест.
Прохідність труб визначали за допомогою мед. препаратів які вводили через зонд------------свідчить про відсутність "запаяності" входу в матку
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
У такому разі мова про "запаяність" входу в матку не може йти. Лазерна вапоризація тут ні до чого. А як встановили прохідність труб, якщо ввійти в матку не змогли? Можливо, є фізіологічна функціональна перепона, що заважає пройти інструментами в порожнину матки. У такому разі, можливо, доцільно провести бужування цервікального каналу.
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
У вас місячні йдуть?