Доброго дня! Дуже часто відчуваю біль в області серця

Доброго дня! Дуже часто відчуваю біль в області серця. Біль може бути тупа, ниюча, в ділянці серця дискосфорт. В мене були прояви ревматизму, недостатня скоротливість, чи навпаки великі викиди на УЗД. Біль виникає після стресу, може то не серце а якісь нерози.Підкажіть будь-ласка що робити і куди звернутися до якого лікаря. Дякую!

Ответы врачей 1

Немчина Елена Александровна
Телефон: (044) 2498806
Если боль длительная (часами), ноющая и с левой стороны грудной клетки, она может быть не связана с сердцем. Вероятнее всего, что не связана. Если есть сомнения обратитесь к кардиологу. Также советую обратиться к неврологу.