Доброго дня. У моєї доньки (5 років)у 2 рочки було проопероване розщеплення піднебіння

Доброго дня. У моєї доньки (5 років)у 2 рочки було проопероване розщеплення піднебіння. Уже півтора року дівчинка займається в логопедичній групі в дит.садочку. Проте, значних покращень мовлення не помітно. Я часто у відрядженнях, а дружина доглядає двійню( по 7 місяців), отже, шукати логопеда для додаткових занять дуже складно. У мене прохання, чи не підкажете мені які методики я можу застосовувати самостійно, вдома для роботи з донькою. Методики виправлення вад мовлення та дихання

Ответы врачей 1

Рибцун Юлия Валентиновна
логопед
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Доброго дня. Ринолалія - досить складне мовленнєве порушення, яке потребує тривалої корекційної роботи. Однією з обов"язкових умов подолання такої вади - регулярні домашні заняття. Методика їх проведення детально описана у книзі В. Тищенко, Ю. Рібцун "Як навчити дитину правильно розмовляти", а також на сайті www.logoped.in.ua