Скажіть будь ласка, чи може збільшення яєчників при полікістозі, якось впливати на кишечник, давити на...

Скажіть будь ласка, чи може збільшення яєчників при полікістозі, якось впливати на кишечник, давити на нього, викликати запори?

Ответы врачей 3

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Збільшення яєчників при поликістозі, зазвичай, не досягає таких розмірів,які могли б провокувати вищезгадані порушення.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Навряд чи
Специалист
может.