Доброго дня. мене звати Андрій, я був донором крові, але на третій раз коли я захотів...

Доброго дня. мене звати Андрій, я був донором крові, але на третій раз коли я захотів здати кров мені її забракували, назвавши причину гепатит С, після цього за напраленням лікаря я здав аналізи Антитела IgG к HCV (cor, NS3, NS4,NS5) а також ПЦР. Вирус гепатита C (качеств.опред. Real-time) після чого отримав результати Anti-HCV IgG cor 0.09 Anti-HCV IgG NS3 1.59 Anti-HCV IgG NS4 2.38 Anti-HCV IgG NS5 2.08 а також ПЦР. Вирус гепатита C (качеств. не обнаружен опред. Real-time) по певних прчинах я не мав можливості закінчити обслідування повністю. Велике до Вас прохання розяснити мені значення цих результатів і що вони означають... Завчасно дякую!!!

Ответы врачей 1

Бондарь Александр Евгеньевич
инфекционист, гепатолог
Адрес: г. Харьков, Украина, пр. Героев Сталинграда, 160, ХНМУ и специализированного гепатологического центра
Телефон: 380-66-724-28-20
Здравствуйте. Наличие антител к вирусу гепатита С свидетельствует о том, что было инфицирование этим вирусом. Рекомендуется диспансерное наблюдение инфекционистом с периодическим контролем лабораторных показателей.