В мене 3 роки назав на початку зими появилися червоні плями на обличчі і на...
В мене 3 роки назав на початку зими появилися червоні плями на обличчі і на лівому і правому боці тіла!Я думав так має бути від холоду але вони розросталися і ставали сухими.Я сходив в "кожвендиспансер" і сказали мені шо це не грибок,і не знають що це таке.Прописали мені вітаміни,мазь"Кловейт",на перший час помагало,а потім те саме.Що мені робити?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"дерматология"
Борисенко Сергей Леонидович
дерматолог
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Показаться дерматологу повторно (к сожалению, Ваше описание сыпи не позволяет заочно определиться с диагнозом).