Добрий день. мені 13 грудня робили гістероскопію з фракційним вишкрібанням для гістологічного дослідження
Добрий день. мені 13 грудня робили гістероскопію з фракційним вишкрібанням для гістологічного дослідження. Заключення гістероскопії вогнищева гіперплазія, а по заключенню гістології : 1). Залози ендоцервіксу звичайного клітинного складу. Строма незначно склерозована, містить надмірний змішаноклітинний інфільтрат.
2). Залозисто-стромальні співвідношення ендометрію звичайні, залози прямі. Залозистий епітелій мономорфний, клітини мітотично активні. Клітинний склад строми однорідний, клубочки спіральних артерій несформовані.
3). Ендометрій аналогічної будови, але в окремих ділянках строма склерозована та надмірно васкуляризована, залози поодинокі, поліморфні.
Патологоанатомічний діагноз: ендометрій у фазі проліферації, ділянки із склерозованою стромою можуть бути частинками залозисто-фіброзного поліпу.
Хоча поліпу на відео гістероскопії невидно. В кінці грудня вступаю в протокол ЕКЗ(чоловічий фактор безпліддя) чи незашкодить вишкрібання матки імплантації ембріонів? з таким гістологічним заключенням може варто пройти якийсь відновлюючий курс?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Проведення гістероскопії перед протоколом значно підвищує шанси на позитивний результат