Добрий вечір. Була на консультації у гінеколога

Добрий вечір. Була на консультації у гінеколога. Вона сказала що у мене невелика молочниця і був простуджений яєчник. Призначили дистриптазу, йодоксид та левобакс. Читаючи інструкцію левобаксу уже вдома я трошки побоялась його зразу приймати. Дуже вже "сильний" цей препарат. Мене цікавить Ваша думка. Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
ЛЕВОБАКС Міжнародна непатентована назва: Levofloxacin Виробник: Біовіта Лабораторіз Пвт. Лтд., Індія Лікарська форма: Таблетки Форма випуску: Таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг № 7 (7х1) Діючі речовини: 1 таблетка містить: левофлоксацину 500 мг Допоміжні речовини: Лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кальцію фосфат двохосновний, крохмаль прежелатинізований, повідон, магнію стеарат, тальк, натрію кроскармелоза, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), поліетиленгліколь 6000. Фармакотерапевтична група: Фторхінолони Показання: У дорослих з інфекціями легкої або помірної тяжкості таблетки Левобакс призначають для лікування наступних інфекцій, спричинених чутливими до левофлоксацину мікроорганізмами: гострі синусити, загострення хронічних бронхітів, пневмонії, ускладнені та неускладнені інфекції сечовидільного тракту (у тому числі пієлонефрити), інфекції шкіри і м'яких тканин, хронічний бактеріальний простатит. Обратитесь лучше гинекологический стационар.