Доброго дня. У мого чоловіка вже близько 4-х днів часте сечовипускання з різзю, паління в промежині,...
Доброго дня.
У мого чоловіка вже близько 4-х днів часте сечовипускання з різзю, паління в промежині, послаблення натиску струменя сечі. Іноді симптоми зникають, але це відбувається лише тоді коли добре вигріє область, що болить. Зазвичай біль не великий але стабільний.
Напишіть будь ласка, як зарадити його болю не відвідуючи лікаря уролога стаціонарно.
Зарані дякую.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"урология"
Чумак Александр Анатольевич
уролог
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Судячи з описаних симптомів,не можна виключити гострий або загостренння хронічного уретро-простатиту. Можливі й інші причини. Лікування залежить від діагнозу. Симптоматичне лікування (як, наприклад,"цитрамон" при головному болю)лише "змаже" клінічні прояви хвороби, ускладнить діагностику,сприятиме хронізації захворювання та розвиткові ускладнень. Стаціонарне лікування, можливо, і не знадобиться, проте необхідна очна консультація для встановлення діагнозу та призначення лікування.