добрий день!мені 19р остані 3 місяці постояні головокружіня,біль в голові,болять очі,шум в голові,іноді в вухах...
добрий день!мені 19р остані 3 місяці постояні головокружіня,біль в голові,болять очі,шум в голові,іноді в вухах ніби заложує,зірочки в очах,слабкість,тахікардія,болі в серці,понижене давлєніє.екг нормальне, на узі пролапс .. клапана
Ответы врачей 1
Немчина Елена Александровна
кардиолог
Обратитесь к очному неврологу