Доброго вечора. Моїй однорічній дитині поставили діагноз-гемолітична анемія не виключено, спадкового генезу, період підгострого гемолітичного...
Доброго вечора. Моїй однорічній дитині поставили діагноз-гемолітична анемія не виключено, спадкового генезу, період підгострого гемолітичного кризу. Але в сім*ї ніхто на таку хворобу не хворів. Підкажіть, будь-ласка, на скільки це серйозно. Вага дитини-8100г, зріст-73см, гемоглобін-100.
Ответы врачей 1
Вознюк Валерий Петрович
гематолог
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Для того, чтобы говорить о том, серъезно это или нет, необходимо иметь больше информации. Для начала - общий анализ крови, полное биохимическое исследование крови (Вы не написали даже уровень билирубина прямого и не прямого).
Валерий Вознюк.