Доброго дня, в нас в сімї така проблема, в мене є молодший брат йому 18...

Доброго дня, в нас в сімї така проблема, в мене є молодший брат йому 18 років, вже більше року як він почав пити, не поважати батьків, постійно в дома скандали, ще шантажує батьків наприклад я хочу новий телефон, якщо не купите я щось собі зроблю, вони купили телефон, думали що змінеться, але цього хватило раптом на місяць, тепер заявив що йому потрібні права, бо він знову щось собі зробить, вчора прийшов такий пяний що аж вікна повибивав, підскажіть будь ласка що робити до кого звирнуться в такій ситуації

Ответы врачей 2

Стовбург Ярослав Владимирович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Госпитальная 18 Клиника психиатрии
Телефон: 521 84 88 38067 756 24 22
Знайдіть нарколога в своєму районі і порадьтеся, можливо вдастця мотивувати брата на лікування.
Карачевский Андрей Борисович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Выдубицкая, 40, Выдубицкий Восстановительный Центр
Телефон: (044) 223-83-49, 599-73-93
Шановна tetjana. Кому робити? Вам, батькам, брату? В зв'язку з чим? Якщо в зв'язку з розбитими вікнами - звертатися до міліції, писати заяву про випадок насилля в сім'ї та матеріальні збитки. Батькам бажано встановити межі дозволенної/недозволеної поведінки та дотримуватися встановлених правил. Ви можете сходити на збори групи Ал-Анон. Брат може звернутися за допомогою до спеціалістів.