Доброго дня пані Світлано!Мій чоловік при рості 178важить 147кг

Доброго дня пані Світлано!Мій чоловік при рості 178важить 147кг.Зараз почав займатись в тренажерному залі і йому тренер кожний день записує чим має харчуватись.Сказав,що ні в якому разі зараз не вживати солі.Вже на 4-й день чоловік відчуває слабість,трохи є нудота.Скажіть п. Світлано,це так на початку і все мине чи чоловік неправильно харчується?Подаю меню одного дня.Сніданок-500гр.води за15хв.до їди.50гр.вівсянки,2чорнослива,5яїчних білка,чай без цукру.2-й снід.куряча грудка,овочевий салат з 1 ч. ложкою олив.олії.Обід-500гр.води,50гр.гречки і овочевий салат.Підвечірок-філе куряче,овочі на пару.Вечеря-500гр.води,риба печена,овочі запечені. Буду Вам дуже вдячна за відповідь

Ответы врачей 1

Шаргородский Андрей Павлович
Добрый день.Нельзя ответить однозначно, но можно сказать, что в меню нет ничего противоречащего законам гигиены питания. Скорее всего у Вашего мужа снизился уровень глюкозы в крови и в данный момент ему необходимо обследоваться.Так же понятно, что режим и интенсивность физической нагрузки нужно пересмотреть.