Доброго дня. Звертаюсь до Вас за порадою, допоможіть будь ласка, лікування не помагає

Доброго дня. Звертаюсь до Вас за порадою, допоможіть будь ласка, лікування не помагає. Після поганих результатів спермаграми здали такі аналізи: аналіз на маркери вірусних гепатитів НВs Ag - негативний i anti-HCV - негативний.ТОРЧ група - не виявлено, детекція мікроорганізмів методом полімеразної ланцюгової реакції (ДНК-діагностика) Хламідіоз-не виявлено, мікоплазмоз - не виявлено, уреоплазмоз - не виявлено. Аналіз виділення із сечостатевих органів: лейкоцити (0-1), епітеліальні тканини - пла.,мікрофлора - відсутня, гонококи - незначні, трихомонади - незначні. Аналіз стану простати: лейкоцити (0-1), епітеліальні тканини - пла.,мікрофлора - відсутня, гонококи - незначні, трихомонади - незначні. УЗД: обєм простати - 14, контури - чіткі, капсула однорідна,Яєчка праве - 4,0*2,7, ліве-4,1*2,8. Однорідні, ізлехогені, контур чіткий, ознак варікоцен. та гідроз. не виявлено. Додатки - б/о, сімяні міхурі -б/о. Лікування№ 1: Свічки Вітапрост(20днів), Травенер,Афанзин. Після лікування жоден із показників не покращився - мала рухливість, велика кількість лейкоцитів, аглютинація сперматозоїдів. Лікування №2:Цеподен (10 днів), Лефлок, Флюконазол, масаж простати - 10 процедур. Друге лікування теж нічого не покращило. Здали спермограму в трьох різних клінках. Результат - мала рухливість, велика кількість лейкоцитів, аглютинація сперматозоїдів. здали аналыз на генетику - все добре. чоловік здав аналізи на антиспермальні антитіла - все в межах норми. здав аналіз на гормони - всі в межах норми. здав бак посів на визначення чутливості до антибіотиків - до всіх чутливий. Не виявивши причини призначили третє лікування: два види антибіотиків різних груп, 10 днів одні, 5 днів інші. здали спермограму через 4 дні після лікування - лейкоцитів нема, аглютинації нема, прогресивнорухомих нема. лікар призначив лікування різними вітамінами , серед яких зіман, трібестан, єнат. після місячного курсу лікування все повернулось лейкоцити - 10 млн, аглютинація ++, прогресивна рухливість - 5%, загальна рухливісь - 40%, показники спермограми після лікування ідентичні тим які були перед початком першого лікування.

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
У першу чергу закрадається думка про пропущену (не дивлячись на "негативний" результат ПЦР) трихомонадну, чи, меншімовірно, вірусну інфекцію. Необхідно дообстежитися після провокації на дані інфекції усіма можливими методами. По-друге, для інтерпритації результатів лікування недостатньо інформації щодо виявлених при б/посіві мікробів (що за м/організм і в якій концентрації був виявлений).