Добрий день,може моє питання здається дивним,але мене цікавить таке,коли ми з чоловіком займаємось сексом під...

Добрий день,може моє питання здається дивним,але мене цікавить таке,коли ми з чоловіком займаємось сексом під час цього нашого акту в мене виходить рідина,спочатку я думала ,що це від оргазму ,але на відчуття,воно похоже як самовільне мочеспускання,хоч у туалет я не хочу.Мене це стало непокоїти,і якось соромно перед чоловіком,бо простинька ну дуже мокра.Що це може бути,чи в мене є якісь проблеми?Дякую.

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Скоріше за все, у вас стресове нетримання сечі. Часто, при даному стані, подібні симптоми можуть спостерігатися при швидкому напруженні, під'йомі важкого, кашлі, сміхові. Якщо це так, тоді зверніться до уролога для дообстеження.