Добрий день! Мені 24 роки у мене виявили ерозію ш/м і ВПЛ 31 тип

Добрий день! Мені 24 роки у мене виявили ерозію ш/м і ВПЛ 31 тип. Врач назначив Альфарекін і Мератін-комбі і наголосив на необхідності зробити біопсію. Наскільки це безопасно? Ми плануємо вагітність і чи може це якось негативно вплинути на те?

Ответы врачей 1

Специалист
Биопсия делается при дисплазии шейки матки для подтверждения диагноза , если онкоцитология не показывает, а также для уточнения степени дисплазии.Биопсия никак не будет негативно влиять на беременность.