Скажите пожалуйста,может ли принятие крепкого кофе утром повлиять на анализ крови!

Скажите пожалуйста,может ли принятие крепкого кофе утром повлиять на анализ крови!? Нарколог не дал справку,хотя все в пределах нормы! муж не наркоман,ничего не принимает и не пьет!!! Не смог объяснить,что такое 1,25мккат/л в лабораторном анализе,отправил на полное обследование!!! Прав ли он???

Ответы врачей 2

Карачевский Андрей Борисович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Выдубицкая, 40, Выдубицкий Восстановительный Центр
Телефон: (044) 223-83-49, 599-73-93
Активність ГГТ у результаті - верхня межа норми: (0,64-1,10 - для жінок, 1,02-1,77 - для чоловіків). Згідно Наказу N 339 від 28.11.97 обов'язковий обсяг обстеження включає лікарський наркологічний огляд, психологічне тестування, "Тест "Аудит", "Тест клінічного скринінгу" та лабораторне дослідження активності гамма-глутамілтрансферази сироватки крові. Якщо при обстеженні за програмою "Аудит" сума балів, що характеризує стан наркологічної психологічної проблеми обстежуваної особи, дорівнює чи перевищує 8 одиниць, і (або) у випадку, коли при обстеженні за програмою "Клінічний скринінг" сума балів, що характеризує стан наркологічних медичних проблем обстежуваної особи, дорівнює чи перевищує 5 одиниць, і (або) є інші підстави підозрювати наявність наркологічного захворювання, і (або) у разі незгоди з результатами профілактичного наркологічного огляду громадянин має пройти додатковий наркологічний огляд, психологічне тестування та медичне лабораторне обстеження.
Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Ну, если он так решил, то прав. А что Вас в решении врача смущает?