Доброго дня. Був статевий акт, партнер закінчив на сторону, на всяк випадок випила Постинор як...
Доброго дня. Був статевий акт, партнер закінчив на сторону, на всяк випадок випила Постинор як вказано в інструкції. Чи можлива вагітність, чомусь на протязі тижня тісля того як пила Постинор тошнить. Можливо самонавіювання???Наперед вдячна за відповідь.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Петренко Галина Александровна
Адрес: г. Киев, Укрнаина, МЦ "Медична Династія", МЦ "Когерент"
Телефон: 2-211-211, 067-14-99-321, 331-30-85
Здравствуйте. Тошнота может быть связана с приемом Постинора. Тошнота при беременности редко бывает с первых дней зачатия. Ну и плюс, самоустрашение тоже не исключено. Сделайте тест на беременность через неделю