Плануємо вагітність. Чоловікові 27
Плануємо вагітність. Чоловікові 27. Разом ми 4 с половиною років не пред. Я перевірялась _моє здоровя впорядку! Зараз поступово перевіряється чоловік. Наразі здали спермограмму. В дитинстві чоловік переніс операцію на видилення кісти сімяного канатика через травму... Чи може це бути наслідком на поганий результат спермограмми? І як впливає довготривале лікування щитовидки саме на спермограмму...?
Кількість 4,2 мл
колір сіро-білуватий
Запах : квітів каштану
Час розрідження : через 60 хвилин після одержання матеріалу-рідка
В`язкість 0,1см (до 2.0см)
Реакція (рН) 8 (7.2-8.0)
Кількість сперматозоїдів в 1 мл 40 млн (>=20 млн/мл)
Кількість сперматозоїдів в еякуляті 168,0млн (>=40 млн)
Рухливість (групи а+b+с) 11,5 % (>=75%)
Швидка поступальна рухливість (група а) 4,5% (>=25% (лише а))
Повільна поступальна рухливість (група b)3,8% (>=50% (a+b))
Непоступальна рухливість (група с) 3,2% (=<25%)
Нерухливих (група d) 88,5 % (=<20%)
Концентрація рухливих сперматозоїдів 4,6млн/мл
Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю(група а) в 1мл 1,8 млн/мл (>=5 млн/мл (лише а))
Конц.сперматозоїдів з повільною поступальною рухливістю(група b) в 1мл 1,5млн/мл (>=10 млн/мл (a+b))
Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл 0,3 млн/мл (>=3 млн/мл)
Середня швидкість 9mic/sec (>=5 mic/sec)
Індекс рухливості 26(>=80)
Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті19,3 млн
Кількість функціональних сперматозоїдів1,3млн (>=6 млн)
Кільк.сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю (група а+b)13,9млн (>=20 млн)
Живі 80 %(>=75%)
Мертві 20%(=<25%)
З нормальною морфологією 3% (>=15% ( критерій Kruger))
Дегенеративні форми 97%(=< 85%)
Патологія голівки51%(=< 45 %)
Патологія шиї 32% (=<25 %)
Патологія хвоста14% (=< 15%)
Агрегація сперматозоїдів негативний
Аглютинація сперматозоїдів негативний
Клітини сперматогенезу 1,0%
Еритроцити поодинокі в препараті
Лейкоцити поодинокі в полі зору
Епітелій уретри поодинокі
Епітелій передміхурової залози поодинокі
Зерна ліпідів помірно(велика кількість)
Сперматофаги не виявлено
Кристали Бетхера не виявлено
Шаруваті тільця не виявлено
Слиз не виявлено
Ответы врачей 1
Чумак Александр Анатольевич
уролог
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Здайте аналіз на антиспермальні антитіла (МАР-тест) та гормональний скринінг (тестостерон загальний, вільний), ЛГ, ФСГ, ПРЛ, естрадіол.