Шановна Дарья Александровна, дякую Вам за відповідь. Справа у тому, що я шукаю нову роботу,...

Шановна Дарья Александровна, дякую Вам за відповідь. Справа у тому, що я шукаю нову роботу, але мене постійно переслідують нав’язливі думки, що я нездара, що я не зможу влитися у новий колектив, оскільки стосунки у цьому колективі у мене склалися зовсім не так, як я про це мріяла. Я намагаюся гнати від себе усі негативні думки, але все виходить з точністю до навпаки. У мене все валиться з рук. Ось наприклад, запланувала я сісти на дієту, і обов’язково у мене прокидається дикий апетит, хочеться мучного, солодкого, смаженого, хочеться так як ніколи…. Нещодавно купила нову косметику (вирішила гарно нафарбуватися, думала, буду гарно виглядати – буде кращим настрій), і я навіть не змогла нафарбуватися, тричі в той день змивала макіяж, бо не виходило нормальний зробити макіяж… І це тільки два приклади з останнього тижня. А так триває вже понад півроку. Все йде по замкнутому кругу, через проблеми на роботі я створюю собі проблеми в особистому житті, приходжу з поганим настроєм на роботу – день пропав… і так вже півроку. Я дуже люблю свята, особливо зимові, готуюся до них, а цього року все так пройшло непомітно, наче їх і не було. Я намагаюся боротися із цією депресією, але ж, як вже писала, все виходить абсолютно не так, як я запланую… Мені просто не щастить… Я так втомилася від цього… Оля

Ответы врачей 1

Селиванова Дарья Александровна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Межигорская 26/24, Частная практика
Телефон: 095 832 23 86
Оля, здравствуйте!
Страхи всегда есть там, где нет действий. Сейчас у вас идет перекос в сторону того, что Вы постоянно думаете, везде ищите свои недостатки, всячески оцениваете все, что происходит в Вашей жизни. При этом делаете Вы мало. А уверенность всегда является результатом действий и успехов. Разумеется, у каждого бывают неудачи. И никто не может гарантировать, что в новом коллективе у вас все сложится хорошо, что Вы найдете работу легко и быстро, но пока Вы не попробуете что-то делать, Вы не сможете узнать, получится ли. Если страхи столь сильно Вас одолевают, имеет смысл поискать психологу для очной работы.