Доброго дня,мене звати Андрiй.В листопадi, прошлого року мене почали турбувати болi в попереку

Доброго дня,мене звати Андрiй.В листопадi, прошлого року мене почали турбувати болi в попереку.Я звернувся до масажиста-костоправа,сказали:"злетiли диски",вiн справив i стало краще.На даний час фiзичних навантажень немае i спина не болить,але вiдчуваю незначну бiль на дiлянцi сiдницi(куди дають уколи) i тягне ногу до колiна.Спочатку це було з правоi cторони,а потiм перейшло на лiву.Зробив комп"ютерну томографiю,заключення:КТ-ознаки дискогенний остеохондроз поперекового вiддiлу хребта,з протрузiями в сегментах L3/L4; L5/S1.Пролапс диску L4/L5.Спондилоартроз L5/S1.Прокоментуйте будь-ласка на скiльки це важливо i дайте поради щодо лiкування.Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго вечора.Головними елементами рабілітаці у вашому випадку є плавання, лікувальна фізкультура,стимуляція м язів хребта.При бажанні, для більш детального обговореня вашої проблеми приходьте на очну консультацію.098 476 00 11