2006 року мала операції на відшарування сітківки - тоді зробили одну хірургічну і 2 лазером,...

2006 року мала операції на відшарування сітківки - тоді зробили одну хірургічну і 2 лазером, по одній на кожне око. Тиждень тому на власному фото, зробленому зі спалахом, побачила "відблиск" в тому оці, де була хірургічна операція. Чи є це ознакою того, що щось не так? Заздалегідь дякую.

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Рекомендуємо Вам звернутися на консультацію до вітреоретинального хірурга.