доброго дня! умоєму сину врач гематолог отстрочила, ніби то запретила робити прививки,нам було тоді...

доброго дня! умоєму сину врач гематолог отстрочила, ніби то запретила робити прививки,нам було тоді десь 7 місяців, за щот того що мало якихось сегментів в крові, лікування не назначала сказала здавать аналізи і приїзжати на консультації в ахматдет. та вже прошов рік, зявилися в поліклініці прививки, і нам зараз 1,5 роки, вже хотілося б робити прививки. ось на тій неділі здали аналіз крові: гемоглобін 120, лейкоцити 11.7, СОЄ 5, єр.3.95, т.0.91, е 7%, п 4%, с 5%, л 72%, м 9%, 3% пл. кл. Я нічого не можу зрозуміти, будь ласка якби ви мені пояснили чи все добре у нас з аналізами і чи можна робити прививки, якщо ні то чому. Дуже дякую

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Во-первых, не только анализ крови является основанием для решения вопроса о возможности проведения прививок. Во-вторых, в анализе крови есть некоторые изменения (плазматические клетки), что требует консультации детского гематолога. Валерий Вознюк.