Проблема полягає в тому що я живу статевим життям про що не знали мої батьки...

Проблема полягає в тому що я живу статевим життям про що не знали мої батьки коли вони дізнались що я не дівчина(пліва пошкоджена 4роки тому пальцем про що батьки знають)вони для того щоб перевірити чи я живу статевим життям зараз хочуть завести мене до лікаря гінеколога щоб він сказав чи живу я статевим життям чи ніпитання полягає в тому що: 1.що може описати лікар гінеколог 2.чи правда що змінюються розміри шийки,вагіни при статевих актах(останній був 07.02.12) 3.що може сказати гінеколог ЗА ВІДПОВІДЬ ДЯКУЮ НА ПЕРЕД може ви мені допоможете дізнатись відповідь на поставлені више запитання

Ответы врачей 1

Селюков Георгий Иванович
Адрес: г. Киев, Фрунзе, 103-А, корпус 7, Доцент кафедры психиатрии и сексологии Национального медицинского университета, кандидат медицинских наук
Телефон: +38 (067) 209-7455; +38 (044) 503-8754
А сколько Вам лет???