добрий день. скажіть будь-ласка, моєму сину 7 міс

добрий день. скажіть будь-ласка, моєму сину 7 міс. унього низький гемоглобін 89. Наш педіатр нам приписала фолієву кислоту 0,1 (я так зрозуміла що це дозування) по одній таблетці в день. Але в аптеці є фолієва кислота 0,001 г і в інструкції написано дітям до 3 років протипоказано. Як же нам її приймати? І ще приписали сироп феррум лек, розпочати з 10 крапель і довести до 4 мл. А як саме збільшувати дозу і за який період? Чи може цей сироп провокувати запор у дитини? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Мне известно, что педиатры в подобных ситуациях предпочитают мальтофер в сиропе. А фолиевую кислоту в таком возрасте обычно не назначают. Валерий Вознюк.