Добрый день! Скажите пожалуйста, нужно ли лечить синегнойную палочку и откладывать планирование

Добрый день! Скажите пожалуйста, нужно ли лечить синегнойную палочку и откладывать планирование? Беспокоит жжение и дискомфорт только при половом акте. Присутствует сильная сухость. К врачу стою в очереди , попаду только через месяц. Заранее спасибо за ответ! С уважением, Аня. Бакпосів урогенітальних виділень (вагіна): Pseudomonas aeruginosa 10*7 КУО/г Мікроскопія УГВ (ж). ПІХВА : Лейкоцити : 1-3 в полі зору (норма ДО 35); лейкоцити на слизу : 0-30 в полі зору; палички грам (+) : -значна кількість; палички грам (-) : -не виявлено; коки грам (+) : -не виявлено; коки грам (-) : -не виявлено; диплококи - -не виявлено; "ключові" клітини : не виявлено; елементи дріжджеподібного гриба типу Candida : не виявлено; Trichomonas vaginalis : не виявлено; Епітелій піхви : окремо, групами та скупченнями; поверхневі клітини : -значна кількість; проміжні клітини : -незначна кількість; парабазальні клітини : -не виявлено; цитоліз : не виражений. ЦЕРВІКАЛЬНИЙ КАНАЛ : Лейкоцити: 5-15 в полі зору (норма до 50 в полі зору); лейкоцити на слизу: ДО 60; епітелій цервікального каналу : -в достатній кількості; УРЕТРА : лейкоцити : поодинокі в препараті (норма: в полі зору 0-4); лейкоцити на слизу: - епітелій уретри : поодинокі.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Нужно обязательно лечить, отложив планирование