Добрий день. у мене виявили вірус-папіломи (18,39, 66)+ грибок
Добрий день. у мене виявили вірус-папіломи (18,39, 66)+ грибок. через кожні 2 місяці з невідомих причин проявляються цистити, хоча з сечостатевою системою немає проблем. Я пройшла курс лікування (виферон, бетадин, протифлазид, вобензим. лактофільтрум, паневір). на момент лікування кандиломи уже не виникали. я припалила їх лазером. по закінченні лікування кандиломи почали знову виникати, аналізи знову показали наявність вірусу. лікар натомість виписав мені свічки ністатін та лактоваг для боротьби з грибком, запевнивши, щов вірус папіломи вилікувати не можна. вилікувати-ні, але "заморозити" в організмі можна? при використанні цих свічок я відчуваю сильне печіння та дискомфорт. чи приймати мені їх далі? чи потрібно проходити додаткові курси лікування проти вірусу папіломи. дякую.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Специалист
Вам нужна очная консультация гинеколога.