Расшифруйте пожалусто, спермограму. Мне в 11 лет сделали операцию

Расшифруйте пожалусто, спермограму. Мне в 11 лет сделали операцию. Была эктопия правого яичка. Кількість 1,7 мл. Колір - сіровато-білий прозорість- мутна запах - квітів каштану час розрідження - через 60 хв. після одержання матеріалу- рідка в*язкість - 0,1 см реакція рН - 7,8 кількість сперматозоїдів в 1 мл. - 121,2 кількість сперматозоїдів в еякуляті - 206,0 рухливість (групи а+в+с) - 74,4 швидка поступальна рухливість ( група а) - 42,2 повільна поступальна рухливість ( група В) - 25,9 непоступальна рухлдивість (група С) - 6,3% нерухливість (група Д) - 25,6% концентрація рухливих сперматозоїдів - 90,2 млн/мл Конц. сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю (група а ) в 1 мл. - 51,1 млн/мл Конц. сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю (група в ) в 1 мл.- 31,4 млн/мл концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 млн - 45,6 млн/мл середня швидкість - 19 мік/сек індекс рухливості - 680 кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті - 153,3 млн кількість функціональних сперматозоїдів - 77,5 млн кільк. сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю( група а+в) - 140,3 млн. живі - 87% мертві - 13% з нормальною морфологією - 32% дегенеративні форми - 68% патологія голівки - 32% паталогія шиї - 26% патологія хвоста - 10% агрегація ссперматозоїдів - негативний аглятинація сперматозоїдів - + клітини сперматогенезу - 2,0% еритроцити - поодинокі в препараті лейкоцити - 1_2 в полі зору епітелій уретри - поодинокі епітелій передміхурової залози - поодинокі в препараті зерна ліпідів - помірно сперматофаги - не виявлено кристали Бетхера - не виявлено шаруваті тільця - не виявлено слиз - не виявлено

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Много дегенеративных форм (судя по предоставленной спермограмме). Я бы рекомендовал повторить анализ через 7-10 дней (в подобных случаях по единственной спермограмме делать выводы о сперматогенезе некорректно).