Здраствуйте!Прокоментируйте пожалуйста результаты исследований моего мужа

Здраствуйте!Прокоментируйте пожалуйста результаты исследований моего мужа.У меня была уреаплама,у него жалоб нет. ДНК Mycoplasma hominis, ПЛР - не виявлено не виявлено ДНК Mycoplasma genitalium, ПЛР - не виявлено не виявлено ДНК Ureaplasma spp, ПЛР - не виявлено не виявлено ДНК Trichomonas vaginalis, ПЛР - не виявлено не виявлено ДНК Neisseria gonorrhoeae , ПЛР - не виявлено не виявлено ДНК Chlamydia trachomatis, ПЛР - не виявлено не виявлено УРЕТРА : лейкоцити : в полі зору 0- 4 в полі зору поодинокі в препараті лейкоцити на слизу - - палички грам (+) : - поодинокі палички грам (-) : - не виявлено коки грам (+) : - помірно коки грам (-) : - не виявлено диплококи : - виявлено Грам(+) позаклітинні значно елементи дріжджеподібного гриба типу Candida : не виявлено не виявлено Trichomonas vaginalis : не виявлено не виявлено епітелій уретри : не виявлено значна кількість клітини плоского епітелію : - незначна кількість слиз : незначно незначно Лабораторне заключення : Змішана бактеріальна флора Нужно ли какое то лечение?

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Результаты этих анализов без признаков патологии.