Здравствуйте! Проконсультируйте, пожалуйста

Здравствуйте! Проконсультируйте, пожалуйста! Интимной жизни нет уже больше, чем полгода. Стали появляться какие-то непонятные выделения, сдала анализы, интересует Ваше мнение. У меня регулярная менструация, 5-6 дней, боли первые 2 дня, но в последнее время боли не сильные. Заранее спасибо. Мікроскопія УГВ (ж) ПІХВА : лейкоцити 3-8 в полі зору 0-30 в полі зору лейкоцити на слизу ДО 25 - палички грам (+) : - значна кількість палички грам (-) : - не виявлено коки грам (+) : - не виявлено коки грам (-) : - не виявлено диплококи - - не виявлено "ключові" клітини : не виявлено не виявлено елементи дріжджеподібного гриба типу Candida : не виявлено не виявлено Trichomonas vaginalis : не виявлено не виявлено Епітелій піхви : окремо, групами та скупченнями поверхневі клітини : - незначна кількість проміжні клітини : - значна кількість парабазальні клітини : - не виявлено цитоліз : не виражений помірний ЦЕРВІКАЛЬНИЙ КАНАЛ : лейкоцити 5-15 в полі зору до 50 в полі зору лейкоцити на слизу ДО 75 - епітелій цервікального каналу : - в достатній кількості УРЕТРА : лейкоцити : в полі зору 0-4 в полі зору поодинокі в препараті лейкоцити на слизу - - епітелій уретри : без особливостей Лабораторні коментарі : Підвищена кількість лейкоцитів в цервікальному каналі додаткові коментарі -

Ответы врачей 1

Специалист
У вас цервицит, нужно дообсдедоваться у гинеколога и установить причину воспаления цервикального канала.