Доброго дня, мене звати Альона. Недавно вичвили у мене дисплазію матки

Доброго дня, мене звати Альона. Недавно вичвили у мене дисплазію матки. Почала лікувати: ліферон,циклаферон, юнідокс, фролімід, вітаміни комплексні, свічки нео-панетрон і промивання цитеалом. після місячних сказали прийти до лікаря і зробити видалення дисплазії лазером. Я ще не народжувала,скажіть, чи це безпечно???дуже вам вдячна

Ответы врачей 1

Специалист
Дисплазия шейки матки это предраковое состояние шейки матки,нерожавшим проводиться лечение медотом криодеструкции или лазерной коагуляции шейки матки.