ого дня!маю до вас питаннячко

ого дня!маю до вас питаннячко... малій 4 роки,вимова не чітка,ш-не чітко,л,р-не вимовляє взагалі.В садок пішли в 2.2,говорила гарно на свій вік,потім почала сюсюкати.....так і до нині.Сьогодні в садку слухала її логопед,сказала що є проблеми,запропонувала місце в логопедичній групі,наразі ми погодились,бо право на роздуми нам не надали...тепер маєм пройти спеціалістів і 27 числа буде комісія. ПИТАННЯ...чула думку ,що ті дітки,які в тих групах,так говорять погано і надалі,у звязку з тим,що в групі всі однакові і один на другого дивиться.І змін мало.Що краще ходити в нормальну групу,та займатися приватно з логопедом.ЩОБ ВИ МОГЛИ ПОРАДИТИ??? дитина в мене гарно розвинута,проблем зі здоровям і в психологічному плані не маєм. наперед дякую за відповідь

Ответы врачей 2

Коленчук Наталия Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Плеханова, 6а, МЦ Адонис-О Логопед
Телефон: 380509747767
Я б порадила Вам не відмовлятися від логопедичної групи. 1. Відвідування таких груп безкоштовне. 2. В групах до 15 діток. 3. У випадку, якщо до Нового року ніяких покращень у вимові дитини не буде, або вони будуть мінімальними, зверніться додатково до приватного логопеда. Хай щастить!
Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Вирішувати, звичайно, Вам , але Ви звернулися за порадою, тому викладу свою думку. Найбільше в цій ситуації залежить саме від того, як буде працювати логопед, наскільки він досвідчений і добросовісний. А також велике значення має те, як ВИ вдома щодня будете займатись з дитиною по завданнях логопеда. А оточення дітей з такими ж проблемами мовлення не зашкодить Вашій дитині, бо всі вони будуть виправлятися на заняттях з логопедом. Крім того, в звичайному садочку теж багато дітей з вадами мовлення. Тож не переживайте, а постарайтесь дізнатись більше відгуків про роботу логопеда, який буде працювати в логопед. групі. А потім вже робіть вибір на користь цього логопеда чи приватного( який, до речі, теж повинен бути досвідченим). Успіхів Вам!