Доброго дня.В моєї донечки (1,5 місяці) була невелика породова травма між очками зверху носика ярко...

Доброго дня.В моєї донечки (1,5 місяці) була невелика породова травма між очками зверху носика ярко виражена судина і в одному оці на білку була червона плямка,кров"яний потьок, але з часом зійшов, але око виглядає меншим!!! і дитина його постійно прижмурює. Підскажіть як можна первірити розміри очної щілили і чи можна тут чимось зарадити??? ДЯКУЮ

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня. Зверніться до офтальмолога за місцем проживання. Заочно визначити причини асиметрії очної щілини неможливо.