Добрий день,мені 23роки,недавно зробила УЗД щитовидної залози: Щитоподібна залоза розміщена типово,симетрична,не однорідна,ехогенність не змінена,кровопостачання задовільне. Права доля-8,2см

Добрий день,мені 23роки,недавно зробила УЗД щитовидної залози: Щитоподібна залоза розміщена типово,симетрична,не однорідна,ехогенність не змінена,кровопостачання задовільне. Права доля-8,2см.куб.,ліва доля-7,2см.куб.загальний об"єм-15,4см.куб.Перешийок-2.00мм. В парвій долі 4 гіпоехогенні вузли(5,3*4,5*5,1мм)V-0,05см.куб.(6,0*5,4*6,8мм.)(7.0*6.0+3,1мм)V-0,1см. куб.(4,1*3,0*3,7мм)V-0,02см.куб. В лівій долі 2 гіпоехогенні вузли (6,4*3,7*4,6мм)V-0,05см.куб. (5,1*3,5*5,0мм)V-0,04см. куб Колоїдні вузли 1 типу. THIRADS-2 Ендокринолог сказав лише спостерігати і зробити контрольну УЗД(через 3 міс.) Підкажіть будь-ласка,як правильно поступити в даній ситуації?Дякую.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Добрий день! Тактика ендокринолога правильна (повторне УЗД покаже динаміку), при збільшенні розмірів необхідна пункційна біопсія залози.