Розшифруйте будь-ласка результат дослідження: Мікроскопія УГВ(ж) Піхва лейкоцити 1-3 в полі зору 0-30 в полі зору лейкоцити на...

Розшифруйте будь-ласка результат дослідження: Мікроскопія УГВ(ж) Піхва лейкоцити 1-3 в полі зору 0-30 в полі зору лейкоцити на слизу - палички грам(+) значна кількість палички грам(-) невиявлено коки грам (+) (-) невиявлені диплококи невиявлено ключові клітини не виявлено елем.дріжджопод.гриба не виявлено епітелій піхви окремо та групами поверхневі клітини помірна к-сть проміжні клітини незначна к-сть парабазальні не виявлено цитоліз не виражений цервікальний канал лейкоцити 3-5 в полі зору до 50 в полі зору лейкоцити на слизу до 60 епітелій цервік.каналу в достатній к-сті уретра лейкоцити в полі зору 0-4 в полі зору поодинокі в препараті лейкоцити на слизу епітелій уретри без особливостей лабораторні коментарі: підвищена к-сть лейкоцитів в цервікальному каналі Підскажіть будь-ласка чи це серйозно і як лікувати! Дякую!

Ответы врачей 1

Специалист
У вас воспалительный тип мазка, нужно дообследоваться у гинеколога.