СПЕРМОГРАМА (38 пок) Кількість еякулята-3,8 Колір-сірувато білий Прозорість-мутна Запах-квітів каштану Час розрідження -протягом 60 хв від моменту одержання- рідка В'язкість-0,1см Реакція (рН)-8 Кількість...

СПЕРМОГРАМА (38 пок) Кількість еякулята-3,8 Колір-сірувато білий Прозорість-мутна Запах-квітів каштану Час розрідження -протягом 60 хв від моменту одержання- рідка В'язкість-0,1см Реакція (рН)-8 Кількість сперматозоїдів в 1 мл-75млн Кількість сперматозоїдів веякуляті-285млн Рухливість (групи а+Ь+с)-34% Швидка поступальна рухливість(група а)-14% Повільна поступальна рухливість(група Ь+с)-20% Нерухливих (група б)-66 % Концентрація рухливих сперматозоїдів 25,5млн/мл Конц сперм.зі швидк поступ рухлив(гр. а) в 1мл-10,5 млн /мл Конц сперм.з повільною рухливістю (гр. Ь+с) в 1мл 15 млн//мл Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті ( група а+Ь+с) 96,9 млн Кільк. сперм. в еякуляті зповільною рухливістю (група b+c) 57млн Живі (%) -80% Мертві (%) -20% З нормальною морфологією(%) -13% Дегенеративні форми (%)-87% Патологія голівки-55% Патологія шиї-21% Патологія хвоста-11% Агрегація сперматозоїдів-негативний Аглютинація сперматозоїдів-негативний Клітини сперматогенезу-1,5% Еритроцити:в полі зору поодинокі в препараті Лейкоцити: в полі зору поодинокі Епітелій уретри : : в полі зору поодинокі Епітелій передміхурової залози-поодинокі в препараті Зерна ліпідів-помірно Сперматофаги-не виявлено Кристали Бетхера-не виявлено Шаруваті тільця не виявлено Слиз не виявлено

Ответы врачей 2

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Запись на прием через колл - центр(044)495-2-888 или лично 0509075680. Стоимость консультации - 240 гр., детали по возможным скидкам/карточкам - через колл-центр. С собой мужу иметь как минимум 2 спермограммы, сопутствующую меддокументацию в случае наличия каких - либо хронических заболеваний. Можете подходить вместе с супругом.
Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Если в повторной спермограмме повторится подобная картина (снижение пвижности, дегенеративные формы)- необходимо проводить дальнейшее обследование по установленному алгоритму под наблюдением уролога/андролога. Если речь идет о бесплодии в браке-параллельно обследование партнерши.