Доброго дня! Ми плануємо дитину чи не могли б Ви дати відповіді на наступні запитання:...

Доброго дня! Ми плануємо дитину чи не могли б Ви дати відповіді на наступні запитання: 1. Через скільки днів після першого статевого акту без презерватива може зачатись дитина? 2. Коли краще йти до гінеколога, щоб дзнатись чи вагітна? 3. Якщо вже завагітніла чи можна під час вагітності займатись сексом? 4. Якщо можна то до якого періоду? 5. Якщо під час вагітності можна займатись сексом то краще в презервативі чи без? Буду дуже вдячна за відповіді.

Ответы врачей 1

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
1. Запліднення протягом 24 годин 2. Не раніше 2 тижнів зитримки 3. У випадку загрози переривання можна, але обережно 4. Все залежить від ситуації 5. Не принципово, у випадку впевненості про неможливість передачі інфекції від статевого партнера.