Доброго дня! Моєму сину 2,9 рочки, розмовляв нормально, а місяці 3 назад почав розтягувати слова...

Доброго дня! Моєму сину 2,9 рочки, розмовляв нормально, а місяці 3 назад почав розтягувати слова не всі але буває, це схоже на те, якщо людина про щось задумується і при цьому говорить, хлопчик активний інших розладів якихось я не помічала? Скажіть будь ласка до кого звернутися, до логопеда?

Ответы врачей 1

Коленчук Наталия Николаевна
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Плеханова, 6а, МЦ Адонис-О Логопед
Телефон: 380509747767
Зверніться на консультацію до логопеда, нехай логопед обстежить дитину з приводу заїкання. Дуже схоже на тонічні судоми. Якщо заїкання логопед підтвердить, треба дитинку якнайшвидше пролікувати у психіатра або невролога, щоб зняти судоми. Дома обмежте мовлення, комп"ютер, телевізор, і спробуйте вчити дитину вимовляти на видосі, не хвилюючись і не поспішаючи. Хай щастить!