Доброго дня, Олено Петрівно! Мені 32 роки, маю 2 синочків: старшому 11 років, а молодшенькому...

Доброго дня, Олено Петрівно! Мені 32 роки, маю 2 синочків: старшому 11 років, а молодшенькому - 1 рік. Народжувала не сама - робили Кесарів розтин. Перед другою операцією мені пропонували перевязати труби, але я відмовилася. А тепер постало питання - як вберегтися від поки що небажаної вагітності? Третій раз народжувати ще не готова (якщо ще наважуся взагалі) і аборт робити теж категорично не хочеться... Що Ви можете мені порадити, чи контрацептивні засоби повинні підбирати на очній консультації у лікаря? Завчасно дякую Вам за Вашу відповідь!

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
чи контрацептивні засоби повинні підбирати на очній консультації у лікаря? - САМЕ ТАК