Доброго дня підскажіть будь-ласка чи може аналіз крові(з пальця) і аналіз мазка не показати що...
Доброго дня підскажіть будь-ласка чи може аналіз крові(з пальця) і аналіз мазка не показати що людина захворіла на якусь венеричну хворобу?
Ответы врачей 1
Синожинская Юлия Георгиевна
венеролог
Може. Після статевого контакту до появи симптомів та "позитивних" результатів захворювання проходить декілька днів (інкубаційний період).
Аналіз капіллярної крові ("з пальця") використовують для мікрореакції преципітації (діагностика сифілісу).
Для діагностики ЗПСШ рекомендують проведення ПЛР.